ShaReX-KnightOnline
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShaReX-KnightOnline

Pwp Sevenlerin Sitesi Tüm Knight Online İle İlgili Herşey Var

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» more facebook fans xt
Gm_antep Sorumsuz Yere Banladı... EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 10:09 am tarafından Misafir

» buy facebook fans f4
Gm_antep Sorumsuz Yere Banladı... EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 2:54 am tarafından Misafir

» Hekes Okusun 2 gun sonra bnm haberim yok demeyin karismam.
Gm_antep Sorumsuz Yere Banladı... EmptySalı Mayıs 11, 2010 9:16 am tarafından Ghost11

» Apple Clanına Alımlar Başladı Sadece Priest Sonradan Atacker alımı olacaktır
Gm_antep Sorumsuz Yere Banladı... EmptyPaz Mayıs 09, 2010 8:34 pm tarafından Nacon

» Krowaz İtem PATCH burdan yukleyın
Gm_antep Sorumsuz Yere Banladı... EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 3:46 pm tarafından ShadoW

» Tüm Userlar Buraya Acil...
Gm_antep Sorumsuz Yere Banladı... EmptySalı Nis. 27, 2010 7:32 pm tarafından Misafir

» Böle coluk cocugu gm yaparsanız olacagı budur..Geregi yapılsın
Gm_antep Sorumsuz Yere Banladı... EmptySalı Nis. 27, 2010 9:13 am tarafından Ghost11

» Clan Bugda Kaldı!
Gm_antep Sorumsuz Yere Banladı... EmptyPtsi Nis. 05, 2010 9:05 pm tarafından Misafir

» Saygı Değer User lar Ve Swvgili Misafirler Oyunla İlgili Sorunlarınızı Buraya Yazın Yardımcı Olayım
Gm_antep Sorumsuz Yere Banladı... EmptyPtsi Kas. 30, 2009 7:31 am tarafından IronStronq

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Anket
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim

Gm_antep Sorumsuz Yere Banladı...

YazarMesaj
MyStyLeF
Misafir

Gm_antep Sorumsuz Yere Banladı... Empty
MesajKonu: Gm_antep Sorumsuz Yere Banladı...   Gm_antep Sorumsuz Yere Banladı... EmptyCuma Ekim 02, 2009 8:38 am

Öncelikle Sa Admin Benim Bi sorunum varda Oyuna girmeni bekliyodum ama oyunda seni göremiyom bundan 2 gün önce PHİLİPS Diye bi Warior Sh acmıs sabah sabah kulanıyo online gm_antep vardı sikayet ettim bana dedi o adam benim yan masada oturuyo öyle bisi kulanmıyo sonra tamam saol dedim tekrar pk yapıyodum birden PHİLİPS in az hp si kaldı öldürmek uzereyken hızlı bi sekilde kaçmaya basladı tekrar sikayet ettim sonra beni banladı charım ismide MyStyLeForWe wariordu sonra benim Arkadas TooThS2YanC3viRxP dedi gm_antep 2 kisi daha sorumsuz sekile banladı dedi ben dedi onu sikayet etcem admine sonra 1 Ekim aksam dediler Admin charınızı acıcak Gm_orc söyledi bekledik Açılmadı Eger Sorunu haledebilirsen sevinirim Gm_antep ilede bi konus durduk yere banlıyo Admin ilgilenceginden Eminim... Neutral Neutral

Gm_antep Sorumsuz Yere Banladı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saygı Değer User lar Ve Swvgili Misafirler Oyunla İlgili Sorunlarınızı Buraya Yazın Yardımcı Olayım
» haksız yere ban !...